Pobierz Case Book Aon Hewitt

Obowiązkowe pola do wypełnienia*
Administratorem danych osobowych jest Aon Hewitt Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-807, w Al. Jerozolimskich 96. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzulach zgody powyżej, oraz w celu zawarcia i wykonania umowy między Aon Hewitt Sp. z o.o. a osobą podającą dane, a także w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług Aon Hewitt Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przysługuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.

.

.

.

.

.

Zgadzam się na przetwarzanie przez Aon Hewitt sp. z o.o. podanych w formularzu danych osobowych w celu przesłania publikacji oraz otrzymywanie od Aon Hewitt sp. z o.o. informacji handlowych, także dotyczących osób trzecich, z którymi Aon Hewitt sp. z o.o. współpracuje, za pośrednictwem środków komunikacji wskazanych w formularzu.
Aon sp. z o.o. i inne spółki z grupy Aon będą wykorzystywać Twoje dane osobowe do kontaktowania się z Tobą w celu informowania o innych produktach, usługach i wydarzeniach, które naszym zdaniem mogą Cię interesować. Wszystkie dane osobowe są gromadzone i wykorzystywane zgodnie z naszą Globalną Polityką Prywatności oraz Lokalną Polityką prywatności.